Motorlar

OptiScorer

Optiwisdom çatısı altında bulunan ve üç ana motordan biri olan OptiScorer, açıklanabilir yapay zeka felsefesine dayanarak birçok alanda skorlama yapabilmektedir. Güncel olarak, mekanizmamız için ayarlanmış XGBoost veya Light GBM gibi en son teknolojiye sahip çeşitli algoritmaların yanı sıra, sistemimize sürekli yenilerini ekleyerek geliştirmelere devam ediyoruz. Bu doğrultuda temel amacımız, Web API ile gerek duyulan her sisteme skorlama motorumuzu entegre edebilmektir.

OptiSegment

Optisegment de Optiscorer gibi Optiwisdom çatısı altında bulunan üç ana motordan bir diğeridir ve skorlanan verinin tanımlanmasını, kategorize edilmesini ve etiketlenmesini sağlar. Bu sayede segmente edilmiş ve etiketlenmiş veri ile, karmaşık girdiler bile anlaşılır bir hal alır. Özellikle ürün ve müşteri segmentasyonu, risk gruplarının tespit edilmesinde etkin bir şekilde kullanılır.

OptiMatcher

Üç ana motordan bir diğeri ise bir eşleştirme aracı olan OptiMatcher’dır. OptiMatcher müşteriler ile reklamların, müşteriler ile ürünlerin, çalışanlar ile görev eşleştirilmesinde kullanılır. Yanı sıra, diğer birçok durum, ürün ve kişi arasında bağlantılar oluşturabilir. Patentli bir yöntemle madencilik algoritmaları için öneri, eşleştirme ve birleştirme kuralları olmak üzere üç ana yaklaşım kullanır.

Antalya Yönetim Ofisi

E-posta
bilkav@bilkav.com

Telefon
+90 531 605 67 26

Adres
Konyaaltı Cad. Deniz Mah. Gündüz Apt. Kat:8 No:29 Muratpaşa/ANTALYA

Antalya Teknokent

E-posta
bilkav@bilkav.com

Telefon
0531 605 67 26

Adres
Kışla Mah. Antelsan İş Merkezi, Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. 118/9, Muratpaşa/Antalya

İstanbul

E-posta
bilkav@bilkav.com

Telefon
0531 605 67 26

Adres
Dolaybağı Cad. Albay Tanseli Sok no:8/1 Anadoluhisarı Beykoz İstanbul

ABD

E-posta
optiwisdom@optiwisdom.com

Telefon
+1 628 239 0353

Adres
PO Box 192750 PMB 16122
San Francisco, CA 94119